Telefoniczna obsługa zamówień: 85 662 60 72


Miedź w aerozolu

44,45 zł z VAT 36,14 zł netto

Ten produkt wysyłamy w 48 godzin

Producent: ARMACK

Miedź w aerozolu to szybkoschnący preparat odporny na warunki atmosferyczne, podlegający naturalnej oksydacji i wykonany z surowca o zawartości 99.0% Cu.
Miedź w aerozolu stosowana jest przede wszystkim do pokrywania spoin i uszkodzonych miejsc na blachach, rynnach i rurociągach z miedzi. Ponadto przy jej pomocy można uzyskać naturalny efekt oksydacji na powierzchni innych metali i PCV.
Jest to szybkoschnący preparat, wykonany z mikroziarnistego proszku miedzianego. Przylega pewnie i szybko do wszystkich materiałów i trwałych powierzchni. Wypełniacz w postaci żywicy akrylowej nadaje położonej powłoce elastyczność i odporność na pękanie. Atest PZH.
Zastosowanie miedzi w sprayu:
Wszelkie powłoki dekoracyjne, do pokrywania parapetów, spoin i uszkodzonych miejsc na blachach, rynnach i rurociągach z miedzi. Do zabezpieczania zewnętrznych opraw oświetleniowych, skrzynek na listy, ochroną przed promieniami o wysokiej częstotliwości.

Sposób użycia:
Przed użyciem pojemnik z miedzią w aerozolu przenieść do pomieszczenia o temperaturze około 16-20 st.C. Następnie wstrząsnąć nim aż do uwolnienia się kulki znajdującej się wewnątrz pojemnika. Za pomocą uwolnionej kulki zamieszać preparat potrząsając pojemnikiem przez ok. 2 minuty, potem spryskiwać wybrane powierzchnie z odległości ok. 25-30 cm.

Pojemność: 400 ml.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

NEXMAR Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 67, 16-070 Choroszcz
tel. 85 662 60 72 lub 665 801 701
e-mail. bok@dachyonline.pl