Telefoniczna obsługa zamówień: 85 662 60 72


STRUKTONIT Płytka do krycia niemieckiego, obróbki komina i deski czołowej

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

Ten produkt wysyłamy w 48 godzin

Producent: EURONIT

Kolor:
Rodzaj płytki:
Rozmiar płytki:
STRUKTONIT płytki włóknocementowe.  Płytki dStruktonit dzięki niewielkiemu formatowi, dają możliwość precyzyjnego utworzenia estetycznej połaci. Nawet najbardziej skomplikowany dach, dzięki zastosowaniu płytek Struktonit uzyskuje pożądaną spójność i oryginalny wygląd. Płytki Struktonit wykonane są z włókno-cementu, a ich powierzchnia do złudzenia przypomina łupek naturalny. Włóknocement jako materiał budowlany łączy w sobie wytrzymałość i odporność na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych z łatwością obróbki, ekonomicznością i właściwościami ekologicznymi. Włóknocement doskonale nadaje się do zastosowania na budynkach wymagających lekkich dachów, w przypadku, kiedy konieczne jest zachowanie istniejącej konstrukcji nośnej dachu oraz przy dokonywaniu nadbudowy dachu. 
Płytki Struktonit są stosowane przez dekarzy jako element wykończeniowy okładzin dachowych, mansard, okapów, okien dachowych, kominów,krokwi szczytowych i szczytów. Do wykończenia naroży np. komina polecamy kątownik

Materiał płytek Struktonit:
Włóknocement (cement, woda, powietrze, mączka wapienna i włókna celulozowe) pokryty dwoma warstwami farby akrylowej nakładanej na gorąco; niepalny i bezpieczny materiał, który nadaje się do stosowania w budynkach każdego rodzaju na dowolnej wysokości. Płytki Struktonit charakteryzują się nierówną powierzchnią imitującą łupek naturalny.

Płytki Struktonit dostępne są w trzech kolorach:
  • ceglastym
  • brązowym     
  • grafitowym

Zużycie płytek Struktonit:
 
w metrach kwadratowych:
  • 20x20 cm-ok. 39 szt. /m2
  • 30x30 cm-ok. 25 szt./m2
lub w metrach bieżących: 
  • 20x20 cm-ok. 6 szt/mb
  • 30x30 cm-ok. 4 szt/mb
Płytki Struktonit dostępne są  z prawostronnym ( Struktonit prawy)  i lewostronnym  ( Struktonit lewy) łukowatym wycięciem.
Płytki Struktonit 20x20 cm stosowane są jako element wykończeniowy dachu i jego fragmentów - obróbka deski czołowej, okładzina komina i wiatrownicy.
Płytki 30x30 cm są typowymi płytkami dachowymi i pozwalają na ekonomiczne wykonanie całych połaci dachu.
Do cięcia płytek włóknocementowych Struktonit polecamy nożyce z dziurkaczem Ergo-Cut marki Freund. 
 
 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

NEXMAR Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 67, 16-070 Choroszcz
tel. 85 662 60 72 lub 665 801 701
e-mail. bok@dachyonline.pl