Telefoniczna obsługa zamówień: 85 662 60 72


Markiza do okna dachowego Dakstra, Dakea, RoofLite, Tyrem i Velux - 80 % ochrona przed nagrzewaniem

230,00 zł 210,00 zł z VAT 170,73 zł netto

Ten produkt wysyłamy w 48 godzin

Producent: DAKEA

Rodzaj okna dachowego :
Markiza zewnętrzna do okien dachowych DAKSTRA, DAKEA, ROOFLITE, VELUX, TYREM. Ochrona przed nagrzaniem, tłumienie odgłosów padającego deszczu i optymalna widoczność- to markizy Dakea idealne na Twoje okna dachowe. 
 
Markiza na okna dachowe doskonale redukuje nagrzewanie się pomieszczenia w gorące dni oraz tłumi hałas padającego deszczu. 
Markiza jest wykonana z półprzezroczystej, pokrytej PCV siatki, która w przyjemny sposób rozprasza promienie słoneczne i zapobiega przegrzaniu się pomieszczenia -  zatrzymuje 80% światła słonecznego bez ograniczania widoku. Markizy do okien dachowych chroną również powierzchnię szyb w czasie ulewnego deszczu, znacznie tłumiąc jego hałas. 

Gdy markiza nie jest używana, pozostaje skutecznie zabezpieczona w kasecie.
Markiza do okien dachowych wykonana z odpornego na mróz i promienie słoneczne materiału zawierającego włókno szklane pokryte PCV, jest odpowiednio zabezpieczona przed butwieniem i zabrudzeniami. Markiza Dakea jest odporna na działanie mrozu.

Montaż markizy na oknie dachowym wymaga niecałych dziesięciu minut oraz użycia śrubokręta. Wystarczy postępować zgodnie z dołączoną do markizy instrukcją montażu. Nasze markizy są idealnie dopasowane, nie wymagają przycinania i można je zmontować w trzech prostych etapach.

Instrukcja montażu znajduje się w zestawie  z markizą. 
 
Markizy Dakea pasują do okien dachowych:
  • Dakea,
  • DAKSTRA,
  • RoofLITE
  • Velux - UWAGA ! - przy zamówieniu markiz do okien Velux - prosimy o wpisanie typu okna w uwagach do zamówienia. 
  • Tyrem. 
Markiza do okna dachowego kompatybilna jest z oknami w wymiarze:
  • 78 x 98 cm - M4A
  • 78 x 118 cm - M6A
  • 78 x 140 cm - M8A
  • 78 x 160 cm - M10A
Informacja o rozmiarze okna dachowego znajduje się na tabliczce znamionowej nabitej na górnej częsci ramy pakietu szybowego i wyraża się w symbolach: M4A, M6A, M8A lub M10A 

 Polecamy również rolety wewnętrzne zaciemniające oraz rolety przyciemniające   do okien dachowych  DAKSTRA, DAKEA, ROOFLITE, VELUX, TYREM

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

NEXMAR Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 67, 16-070 Choroszcz
tel. 85 662 60 72 lub 665 801 701
e-mail. bok@dachyonline.pl